Odnośnie projektu Metajar udało się wypracować pełne kompletne rozwiązanie odpowiadające potrzebom klienta, które daje szerokie możliwości biznesowe przy jednocześnie zamkniętej, kompletnej funkcjonalności, co jest bardzo ważne w projektach informatycznych.

Dzięki inwestycji środków własnych rozpoczęliśmy tworzenie oprogramowania. Posiadamy również Klientów, którzy czekają na moment, w którym będą mogli rozpocząć korzystanie z naszej Platformy.

Za ogromny sukces uważamy rozpoczęcie prac nad Wirtualnymi Targami dla jednej z największych instytucji państwowych w Polsce zajmującej się promowaniem polskich przedsiębiorstw na Świecie. Na tych wirtualnych targach pojawią się bardzo znane marki, a samo wydarzenie odbędzie się w ciągu najbliższych 3 miesięcy. Naszym inwestorom przekażemy więcej informacji w tym zakresie. Oczywiście rozmowy i przygotowania trwały już od kilku miesięcy.

Natomiast warto o tym wspomnieć, żeby pokazać zaawansowanie projektu i gotowość do skutecznego dostarczania zaplanowanej funkcjonalności.