Klienci już wybierają nasz produkt. Jak już wspomniałem rozpoczęliśmy pracę nad wirtualnymi targami dla Państwowej instytucji. Wydarzenie odbędzie się w ciągu najbliższych 3 miesięcy. Uczestniczyć w nim będzie minimum 50 firm, a wśród nich najbardziej znane marki w Polsce.

Jestem przekonany, że to skłoni szeroko małe i średnie firmy do zainteresowania się naszymi rozwiązaniami. Wtedy będą mieli szansę na odkrycie, że są to rozwiązania również w pełni dostępne dla nich.

Ta szansa na sukces nie wzięła się oczywiście znikąd, zaowocowały lata doświadczenia, wysokiej jakości realizacje oraz omawianie koncepcji z Klientem.

Oczywiście mamy również innych klientów, którzy oczekują na możliwość realizacji wirtualnych targów tematycznych. Być może więc zadebiutujemy jeszcze szybciej.

Gdybym się miał odnieść do samego produktu i powiedzieć dlaczego. Po pierwsze przestrzenie, które są do dyspozycji naprawdę wywołują efekt wow. Pokazanie swojej działalności i w takiej przestrzeni robi wrażenie na klientach. To jest aspekt wizualny, który się naprawdę sprawdza.

Wysoka jakość robi wrażenie. Te przestrzenie również będą ewaluowały, klienci będą nam mówić czego potrzebują a my będziemy stale pracowali nad tymi aspektami.

Jeśli chodzi o aspekty użytkowe, to należy podkreślić intuicyjność dodawania i zarządzania materiałami. Umieszczenie wewnątrz takiej przestrzeni swojego biznesu, produktów usług jest nieporównywalnie szybsze niż przy użyciu stron www, sklepów. Wystawianie produktów czy usług na pewno prostsze niż na platformach sprzedażowych.

I od tego należy wyjść, żeby powiedzieć, że z taką właśnie swoją przestrzenią można wejść w targi wirtualne. Nie zrobi się tego za pomocą stron, czy sklepów czy nawet platform sprzedażowych.

Targi wirtualne, które z kolei są na rynku to wydarzenia do których wszystkie materiały się każdorazowo przygotowuje i są one „na sztywno” związane z takimi targami. Targi się kończą i klienci czy partnerzy już potem tego nie widzą. U nas goście wydarzeń będą mogli dodawać przestrzenie do ulubionych, dzięki czemu po zakończeniu wydarzeń kontakt zostanie zachowany. I będą mogli w każdej chwili odwiedzić przestrzenie swoich ulubionych firm.

Firmy będą miały z kolei możliwość komunikacji z osobami, które dodały przestrzeń firmy do ulubionych.

W dzisiejszych czasach chodzi o to, żeby sprzedawać, szybko sprzedawać, budować relacje z klientami i sięgać po nowe rozwiązania.

Kolejnym ważnym aspektem o którym chciałbym powiedzieć to wydarzenia tematyczne i grupowanie się firm.

Platforma Metajar będzie dawała możliwość dołączania i tworzenia wydarzeń tematycznych. Na przykład wirtualne targi home office, usług dla firm, transportowe.

To daje możliwość grupowania się firm nie konkurujących ze sobą po to by na takich wydarzeniach oferować klientom kompleksowe rozwiązania problemów. Nie zaś po to by konkurować między sobą.