Konkurencja jest szeroka ponieważ nasze rozwiązanie wchodzi na bardzo różne obszary: stron www, sklepów internetowych, platform sprzedażowych a nawet projektów Metaversowych.

W zakresie stron czy sklepów na pewno możemy zaoferować rozwiązanie które jest proste w użyciu, szybkie i wygodne a także bardzo atrakcyjne wizualnie.

Sprawdzi się ono zarówno dla doświadczonych przedsiębiorców, którzy

Chcą rozwijać swój biznes, pozyskiwać nowych klientów, mają strony sklepy , korzystają z platform sprzedażowych oraz inwestują w widoczność w mediach społecznościowych jak i tych początkujących.

Być może swoją intuicyjnością przekona małe firmy działające lokalnie. Firmy, które dostarczają dobre jakościowo produkty i usługi ale nie korzystają z takich rozwiązań jak strona czy sklep ze względu na bariery poznawcze.

Jeśli chodzi o platformy sprzedażowe to ani nie jesteśmy w stanie konkurować ani nie chcemy. Chcielibyśmy dostarczać pewną alternatywę, która z czasem się spopularyzuje.

Co do Projektów Metavers’owych. Nasz projekt nie jest grą, ma rozwiązywać konkretne aktualne problemy małych i średnich firm w czasach gdy działalność gospodarczą coraz trudniej prowadzić ze względu na nieprzewidywalną sytuację w zakresie obostrzeń i lockdown’ów oraz rosnące koszty. Nie ukrywam, że jest to sytuacja sprzyjająca.

Przedsiębiorcy nie porzucą swoich działalności, żeby zarabiać w Metaverse. Przedsiębiorcy potrzebują narzędzi wspierających prowadzone przez nich biznesy.